Гідроізоляція цем. однокомпонентна AQUA STOP 5, 25кг

Артикул: 1191


Гідроізоляція цементна однокомпонентна AQUA STOP 5 - застосовується для захисту основ з боку дії вологи.


Гідроізоляція цементна однокомпонентна AQUA STOP виготовлена ​​на основі суміші цементів з мінеральними заповнювачами та полімерними добавками. AQUA STOP високоадгезійна, стійка до усадки, водогерметична, паропроникна, морозостійка, зручна у використанні, екологічно безпечна.


Підготовка основи:


Поверхня з якої належить працювати повинна бути твердою, очищеною від пилу, забруднень, елементів, що відшаровуються, і стійкою. Мінімальна температура основи і в приміщенні при проведенні робіт +5 ° С. Поверхні здатні поглинати водяні пари і слабовбираючі потрібно обробити ґрунтовкою.


Приготування суміші:


Для приготування суміші необхідно мати ємність із холодною водою, а також потрібно правильно розрахувати пропорції сухої шпаклівки та води, на 1 кг сухої суміші 0,25-0,32 л води. Суху суміш повільно висипати в ємність з водою і одночасно розмішується вручну, або спеціальним інструментом до отримання однорідної маси. Розчин необхідно використовувати протягом 120 хвилин. Витрачається розчин близько 3 кг/м².


Спосіб застосування:


Готовий розчин наноситься на вологу основу за допомогою пензля або щітки. AQUA STOP наноситься в одному напрямку. Наступний шар має бути нанесений на невисоке покриття. Третій шар наноситься шпателем, всього виходить 4 шари, два шари пензлем, 2 шпателем. Після закінчення робіт слід переконатися, що товщина шару сягає 2 мм


Характеристики
Производитель Plast
Вес 25 кг
Состояние материала сухая смесь
Способ нанесения ручной
Расход 3 кг/м²

  • Цена:

    310.00 грн.


Характеристики

  • Наличие: Есть в наличии
  • Производитель: Plast
  • Вес : 25 кг
  • Состояние материала : сухая смесь
  • Способ нанесения : ручной
  • Расход : 3 кг/м²Не нашли что искали?Мы перезвоним Вам в течении 60 секунд и поможем с выбором!

+

Заполните поля и мы свяжется с Вами