Клей армуючий для хв. вати TermoFix-MW-F, 25 кг

Артикул: 1184


Клей армуючий для мінеральної вати TermoFix-MW-F - це суміш, що клеїть, використовується для приклеювання термоізоляційних плит з мінеральної вати, а також для виконання армуючого шару склотканиною на термоізоляційних плитах.


Клей армуючий для мінеральної вати TermoFix-MW-F з портландцементу, кварцових заповнювачів, а також добавок, що модифікують. TermoFix-MW-F має високу адгезію до основи та плит з мінеральної вати, водостійкий, морозостійкий, паропроникний, еластичний та простий у використанні.


Підготовка основи:


Поверхня з якої відбуватимуться роботи повинна бути рівною та очищеною від пилу, бруду, жиру, каміння тощо. Якщо основа не рівна, то її необхідно вирівняти штукатурною сумішшю. Сильно поглинаючу поверхню перед початком роботи необхідно обробити глибокопроникаючою емульсією, а слабовбираючу грунтуючою емульсією і витримати до 5 годин.


Приготування суміші:


Для приготування суміші необхідно мати ємність із теплою водою, а також потрібно правильно розрахувати пропорції сухого клею та води, на 1 кг сухої суміші 0,19 л води. Сухий клей TermoFix-MW-F повільно висипається в ємність з водою і одночасно розмішується вручну, або спеціальними приладами до отримання однорідної маси. Після 5 хвилин перемішати суміш повторно і потім можна використовувати суміш за призначенням протягом 2-х годин. Витрачається суміш 1,45 кг/м² на 1мм суцільного шару


Спосіб застосування:


Готову масу, що клеїть, наносять на поверхню ізоляційної плити бік пінополістиролу смуговим методом по периметру з відстанню 20 мм від краю плити, а потім суміш наноситься в середину. Якщо підстава не рівна, слід наносити клеючий розчин точковим методом. Після нанесення розчину плиту слід прикласти до основи та щільно притиснути. Надлишки розчину видалити. Роботи з влаштування армованого шару склотканиною слід проводити через три доби з моменту приклеювання ізоляційних плит. На готовий шар накласти армуючу тканину із застосуванням шпателя, що загладжує, рівно зашпаклювати до повного закриття армуючої тканини. Товщина початкового шару армованого склотканини повинна не перевищувати 5 мм. Всі наступні смуги склотканини повинні накладатися нахлестом в 10 см. Після трьох діб слід нанести шар штукатурки. Роботи слід виконувати за температури + 20 °С, в інших умовах час висихання може збільшитися.


Характеристики
Производитель Plast
Вес 25 кг
Температура от +5°С до +25°С
Способ нанесения ручной
Расход 1,45 кг/м² на 1 мм сплошного слоя
Состав портландцемент, кварцевые заполнители, модифицирующие добавки

  • Цена:

    195.00 грн.


Характеристики

  • Наличие: Есть в наличии
  • Производитель: Plast
  • Вес : 25 кг
  • Температура: от +5°С до +25°С
  • Способ нанесения : ручной
  • Расход : 1,45 кг/м² на 1 мм сплошного слоя
  • Состав: портландцемент, кварцевые заполнители, модифицирующие добавки

С этим товаром также покупают

ТермоДюбель 10 * 100 / гв (парасольки)

ТермоДюбель 10 * 100 / гв (парасольки)

ТермоДюбель 10*100 - цей виріб для кріплення, застосовується в процесі..

70.00 грн.

ТермоДюбель 10*200/гв із мет. цвяхом

ТермоДюбель 10*200/гв із мет. цвяхом

ТермоДюбель 10*200 - цей виріб для кріплення, застосовується в процесі..

200.00 грн.Не нашли что искали?Мы перезвоним Вам в течении 60 секунд и поможем с выбором!

+

Заполните поля и мы свяжется с Вами