Клей армуючий для пінопласту та мін.вати BCX-40, 25 кг

Артикул: 1195


  • Клей армуючий для пінопласту та мін.вати BCX-40, 25 кг

ANSERGLOB BCX-40 - це клеюча суміш для приклеювання пінопласту та мінеральних плит до різних поверхонь. Клей BCX-40 використовується для внутрішніх та зовнішніх робіт, так само може служити для створення армуючого шару, який надалі стане основою під шпаклівку або штукатурку.


Клей ANSERGLOB BCX-40 складається з портландцементу, мінеральних заповнювачів та функціональних добавок. BCX-40 упакований у паперовий мішок із шаром поліетилену, зберігати клей потрібно у сухому приміщенні з вологістю повітря не більше 60%.


Підготовка основи:


Поверхня з якою має працювати повинна бути рівною і очищеною від пилу, бруду, жиру, каміння тощо. Якщо основа не рівна, то її необхідно вирівняти штукатурною сумішшю. Сильно поглинаючу поверхню перед початком роботи необхідно обробити глибокопроникаючою емульсією, а слабовбираючу грунтуючою емульсією і витримати до 5 годин. Перед створенням армуючого шару необхідно виконати кріплення плит утеплювача дюбелями.


Приготування суміші:


Для приготування суміші необхідно мати ємність із теплою водою, а також потрібно правильно розрахувати пропорції сухого клею та води, на 1 кг сухої суміші 0,22 л води. Сухий клей BCX-39 повільно висипається в ємність з водою і одночасно розмішується вручну, або спеціальними приладами до отримання однорідної маси. Після 5 хвилин перемішати суміш повторно і потім можна використовувати суміш за призначенням протягом 2-х годин. Витрачається суміш 4,5 - 5 кг/м² при приклеюванні пінополістиролу, 5 - 7 кг/м² при приклеюванні мінеральних плит і 4 - 5 кг/м² при виконанні армуючого шару.


Спосіб нанесення:


Готову масу, що клеїть, наносять на внутрішню сторону пінополістиролу смуговим методом по периметру з відстанню 20 мм від краю плити, а потім суміш наноситься в середину. Смуги нанесені по периметру повинні мати невеликий розрив, щоб утворювалися повітряні пробки. Якщо робоча поверхня має нерівності до 10 мм, то найкраще використовувати комбінований спосіб нанесення. Клеючу масу наносять на поверхню плити по всьому периметру, суміш наносити необхідно смугами шириною 50 - 80 мм і товщиною 5 - 10 мм, на відстані 20 мм від краю. Смуги повинні мати невеликий розрив, щоб уникнути утворення повітряної пробки. Якщо як теплоізоляційний матеріал використовується мінеральна плита то перед початком роботи її необхідно прогрунтувати цією ж клейовою сумішшю, а після нанести на поверхню плити зубчастим шпателем. Клеюча маса повинна бути віддалена від краєм утеплювача на 10-15 мм. Повне приклеювання плит відбувається через 3 доби, після чого можна встановлювати дюбелі та шліфувати поверхню пінополістирольних плит. Шліфувати слід абразивним папером, також поверхню необхідно обробити ґрунтуючою емульсією. Після виконання всіх процедур можна починати пристрій захисного армуючого шару, для цього на поверхню плит наноситься суміш, що клеїть, наносити слід зубчастим шпателем, товщина армуючого шару від 3 до 5 мм. Наступним кроком на армуючий шар укладається штукатурна армувальна склосітка з щільністю 165 г/м², склосітка укладається полотном зверху вниз з нахлестом країв 10 сантиметрів. Рекомендації Усі поради щодо застосування ефективні за температури +20°С. Під час виконання роботи необхідно запобігти попаданню прямих сонячних променів на фасад і не рекомендується працювати за підвищеної вологості. В інших умовах час окоркування, схоплювання та затвердіння змінюється.

Характеристики
Вес 25 кг
Температура от -30°С до +80°С

  • Цена:

    200.00 грн.


Характеристики

  • Наличие: Есть в наличии
  • Вес : 25 кг
  • Температура: от -30°С до +80°С

С этим товаром также покупают

ТермоДюбель 10 * 160 / гв (парасольки)

ТермоДюбель 10 * 160 / гв (парасольки)

ТермоДюбель 10*160 - цей виріб для кріплення, застосовується в процесі..

100.00 грн.

ТермоДюбель 10*200/гв із мет. цвяхом

ТермоДюбель 10*200/гв із мет. цвяхом

ТермоДюбель 10*200 - цей виріб для кріплення, застосовується в процесі..

200.00 грн.Не нашли что искали?Мы перезвоним Вам в течении 60 секунд и поможем с выбором!

+

Заполните поля и мы свяжется с Вами