Клей армуючий для пінопласту TermoFix-EPS-F, 25 кг

Артикул: 1183


Клей армуючий для пінопласту TermoFix-EPS-F - це суміш, що клеїть, використовується для приклеювання пінополістирольних плит, а також для виконання армуючого шару.


Клей армуючий для пінопласту TermoFix-EPS-F складається з портландцементу, кварцових заповнювачів, а також добавок, що модифікують. Клей армуючий для пінопласту TermoFix-EPS-F має високу фіксуючу здатність, високу адгезію до основи та плит з мінеральної вати, водостійкий, морозостійкий, паропроникний, простий у використанні та екологічно безпечний.


Підготовка основи:


Поверхня з якої відбуватимуться роботи повинна бути рівною та очищеною від пилу, бруду, жиру, каміння тощо. Якщо основа не рівна, то її необхідно вирівняти штукатурною сумішшю. Сильно поглинаючу поверхню перед початком роботи необхідно обробити глибокопроникаючою емульсією, а слабовбираючу грунтуючою емульсією і витримати до 5 годин.


Приготування суміші:


Для приготування суміші необхідно мати ємність із теплою водою, а також потрібно правильно розрахувати пропорції сухого клею та води, на 1 кг сухої суміші 0,19 л води. Сухий клей TermoFix-EPS-F повільно висипається в ємність з водою і одночасно розмішується вручну, або спеціальними приладами до отримання однорідної маси. Після 5 хвилин перемішати суміш повторно і потім можна використовувати суміш за призначенням протягом 2-х годин. Витрачається суміш 1,45 кг/м² на 1мм суцільного шару.


Спосіб застосування:


Готову масу, що клеїть, наносять на поверхню ізоляційної плити бік пінополістиролу смуговим методом по периметру з відстанню 20 мм від краю плити, а потім суміш наноситься в середину. Якщо підстава не рівна, слід наносити клеючий розчин точковим методом. Після нанесення розчину плиту слід прикласти до основи та щільно притиснути. Надлишки розчину видалити. Роботи з влаштування армованого шару склотканиною слід проводити через три доби з моменту приклеювання ізоляційних плит. На готовий шар накласти армуючу тканину із застосуванням шпателя, що загладжує, рівно зашпаклювати до повного закриття армуючої тканини. Товщина початкового шару армованого склотканини повинна не перевищувати 5 мм. Всі наступні смуги склотканини повинні накладатися нахлестом в 10 см. Після трьох діб слід нанести шар штукатурки. Роботи слід виконувати за температури + 20 °С, в інших умовах час висихання може збільшитися.

Характеристики
Производитель Plast
Вес 25 кг
Температура от +5°С до +25°С
Способ нанесения ручной
Расход 1,45 кг/м² на 1 мм сплошного слоя
Состав портландцемент, кварцевые заполнители, модифицирующие добавки

  • Цена:

    160.00 грн.


Характеристики

  • Наличие: Есть в наличии
  • Производитель: Plast
  • Вес : 25 кг
  • Температура: от +5°С до +25°С
  • Способ нанесения : ручной
  • Расход : 1,45 кг/м² на 1 мм сплошного слоя
  • Состав: портландцемент, кварцевые заполнители, модифицирующие добавки

С этим товаром также покупают

Гідро/паро - бар'єр армований

Гідро/паро - бар'єр армований

Гідро/паро-бар'єр армований - це підпокрівельна плівка, що захищає кон..

750.00 грн.

ТермоДюбель 10 * 90 / гв (парасольки)

ТермоДюбель 10 * 90 / гв (парасольки)

ТермоДюбель 10*90 - цей виріб для кріплення, застосовується в процесі ..

60.00 грн.

ТермоДюбель 10 * 160 / гв (парасольки)

ТермоДюбель 10 * 160 / гв (парасольки)

ТермоДюбель 10*160 - цей виріб для кріплення, застосовується в процесі..

100.00 грн.Не нашли что искали?Мы перезвоним Вам в течении 60 секунд и поможем с выбором!

+

Заполните поля и мы свяжется с Вами