Клей для пінопласту та мін. вати TermoFix, 25 кг

Артикул: 1182


Клей для пінопласту TermoFix – це клеюча суміш використовується для приклеювання фасадних пінополістирольних плит.


Клей для пінопласту TermoFix складається з портландцементу, кварцових заповнювачів, а також добавок, що модифікують. Клей для пінопласту TermoFix має високу фіксуючу здатність, високу адгезію до основи та плит з мінеральної вати, водостійкий, морозостійкий, паропроникний, простий у використанні та екологічно безпечний.


Підготовка основи:


Поверхня з якої відбуватимуться роботи повинна бути рівною та очищеною від пилу, бруду, жиру, каміння тощо. Якщо основа не рівна, то її необхідно вирівняти штукатурною сумішшю. Сильно поглинаючу поверхню перед початком роботи необхідно обробити глибокопроникаючою емульсією, а слабовбираючу грунтуючою емульсією і витримати до 5 годин.


Приготування суміші:


Для приготування суміші необхідно мати ємність із теплою водою, а також потрібно правильно розрахувати пропорції сухого клею та води, на 1 кг сухої суміші 0,19 л води. Сухий клей Клей для пінопласту TermoFix повільно висипається в ємність з водою і одночасно розмішується вручну, або спеціальними приладами до отримання однорідної маси. Після 5 хвилин перемішати суміш повторно і потім можна використовувати суміш за призначенням протягом 2-х годин. Витрачається суміш 1,45кг/м² на 1мм суцільного шару.


Спосіб застосування:


Готову масу, що клеїть, наносять на поверхню ізоляційної плити бік пінополістиролу смуговим методом по периметру з відстанню 20 мм від краю плити, а потім суміш наноситься в середину. Якщо підстава не рівна, слід наносити клеючий розчин точковим методом. Після нанесення розчину плиту слід прикласти до основи та щільно притиснути. Надлишки розчину видалити.

Характеристики
Производитель Kreisel
Вес 25 кг
Температура от +5°С до +25°С
Способ нанесения ручной
Расход 1,45 кг/м² на 1 мм сплошного слоя
Состав портландцемент, кварцевые заполнители, модифицирующие добавки

  • Цена:

    135.00 грн.


Характеристики

  • Наличие: Есть в наличии
  • Производитель: Kreisel
  • Вес : 25 кг
  • Температура: от +5°С до +25°С
  • Способ нанесения : ручной
  • Расход : 1,45 кг/м² на 1 мм сплошного слоя
  • Состав: портландцемент, кварцевые заполнители, модифицирующие добавкиНе нашли что искали?Мы перезвоним Вам в течении 60 секунд и поможем с выбором!

+

Заполните поля и мы свяжется с Вами