Клей для плитки ECO, 25 кг

Артикул: 1177


 • Клей для плитки ECO, 25 кг

Клей для плитки ECO - це маса, що клеїть, використовується для приклеювання керамічної плитки. Клей ECO використовується для внутрішнього та зовнішнього облицювання.


Клей для плитки ECO складається з цементу з мінеральними заповнювачами та полімерними добавками. ECO має високу фіксуючу здатність, водостійкий, морозостійкий, економний у використанні та екологічно безпечний. Застосовується для приклеювання керамічних плиток до таких поверхонь:

- бетонні основи

- штукатурка цементно-вапняна

- штукатурка гіпсова

- стяжки цементні

- Елементи з пористого бетону

- силікатні блоки


Підготовка основи:


Поверхня з якої відбуватимуться роботи має бути очищеною від пилу, бруду, жиру, каміння та інших дефектів. Якщо основа не рівна, то її необхідно вирівняти штукатурною сумішшю. Сильно поглинаючу поверхню перед початком роботи необхідно обробити глибокопроникаючою емульсією, а слабовбираючу грунтуючою емульсією і витримати до 5 годин.


Приготування суміші:


Для приготування суміші необхідно мати ємність із теплою водою, а також потрібно правильно розрахувати пропорції сухого клею та води, на 1 кг сухої суміші 0,17-0,20 л води. Сухий клей ECO повільно висипається в ємність з водою і одночасно розмішується вручну, або спеціальними приладами до отримання однорідної маси. Після 5 хвилин перемішати суміш повторно і потім можна використовувати суміш за призначенням протягом 2-х годин. Витрачається суміш 2 кг/м².


Спосіб застосування:


Приклеювання плитки слід починати відразу після замішування розчину, що клеїть, щоб суміш не втратила свої клеючі якості і не застигла. Працювати слід шаптелем, прямою частиною нанести клей на плитку і розподілити по всій поверхні, також нанести товстим шаром клей на основу оформляючи його зубчастим краєм шпателя і щільно прикласти плитку на потрібне місце. Працювати з клеєм для плитки ECO слід у рукавичках та захисному одязі, уникати попадання в очі та на відкриті ділянки шкіри.

Характеристики
Производитель Plast
Вес 25 кг
Температура от +5°С до +25°С
Способ нанесения ручной
Расход 2 кг/м²
Состав цемент с минеральными заполнителями и полимерными добавками

 • Цена:

  110.00 грн.


Характеристики

 • Наличие: Есть в наличии
 • Производитель: Plast
 • Вес : 25 кг
 • Температура: от +5°С до +25°С
 • Способ нанесения : ручной
 • Расход : 2 кг/м²
 • Состав: цемент с минеральными заполнителями и полимерными добавкамиНе нашли что искали?Мы перезвоним Вам в течении 60 секунд и поможем с выбором!

+

Заполните поля и мы свяжется с Вами