Шпаклівка "Ротбанд", 30 кг суха,

Артикул: 1162


"Ротбанд" KNAUF - це шпаклівка призначена для внутрішнього оздоблення стель та стін, підходить для роботи з будь-якою основою.


Універсальна шпаклівка "Ротбанд" створена на основі гіпсу зі спеціальними добавками, що забезпечують гарну адгезію. "Ротбанд" не тріскається і не дає усадки, швидко висихає, шпаклівка виготовлена ​​з екологічно чистих матеріалів, не містить шкідливих речовин, проста та зручна в роботі.


Підготовка основи:


Поверхня з якої належить працювати повинна бути твердою, сухою, очищеною від пилу, забруднень, елементів, що відшаровуються, і стійкою. Мінімальна температура основи і в приміщенні при проведенні робіт +5 ° С. Поверхні здатні поглинати водяні пари і слабовбираючі потрібно обробити ґрунтовкою.


Приготування суміші:


Для приготування суміші необхідно мати ємність з холодною водою, а також потрібно правильно розрахувати пропорції сухої шпаклівки та води на 30кг сухої суміші близько 18 л води. Суху шпаклівку повільно висипати в ємність з водою і одночасно розмішується вручну, або спеціальним інструментом до отримання однорідної маси. Витрачається розчин 8,5 кг/м² при товщині шару, що наноситься 10 мм, з 30 кг сухої суміші виходить близько 36 л готового розчину.


Спосіб нанесення:


Готовий розчин наносять на поверхню завтовшки шару 5-10 мм. Коли розчин починає схоплюватися, поверхню необхідно обробити широким шпателем, через 20 хвилин затерти поверхню грубою терткою, попередньо змочивши її водою. Після доби всю поверхню рясно змочити водою і повторно загладити, це дозволить обробленому підставі бути абсолютно гладким і надалі не потребує додаткового шпаклювання.

Характеристики
Производитель Knauf
Цвет белый
Вес 30 кг
Состояние материала сухая смесь
Способ нанесения ручной
Расход 8.5 кг/м²

  • Цена:

    290.00 грн.


Характеристики

  • Наличие: Есть в наличии
  • Производитель: Knauf
  • Цвет : белый
  • Вес : 30 кг
  • Состояние материала : сухая смесь
  • Способ нанесения : ручной
  • Расход : 8.5 кг/м²

С этим товаром также покупают

Стрічка сітка для швів, 45м

Стрічка сітка для швів, 45м

Стрічка сітка для швів використовується для закладення швів між листов..

50.00 грн.Не нашли что искали?Мы перезвоним Вам в течении 60 секунд и поможем с выбором!

+

Заполните поля и мы свяжется с Вами