Штукатурка цем.-відомий. для маш. нанесення ProPuts-G50, 25кг

Артикул: 1187


Штукатурка вапнякова цементна для машинного нанесення Pro PUTS-G50 - призначена для високоякісного оштукатурювання стін і стель машинним способом. Підходить до роботи з будь-яким видом поверхні.


Штукатурка цементна вапнякова для машинного нанесення Pro PUTS-G50 створена на основі високоякісного портландцементу, вапна, мінеральних заповнювачів та функціональних добавок. Штукатурка має високу адгезію, пластична, має високу міцність, зручна при нанесенні, дозволяє значно знизити трудові витрати та екологічно безпечна.


Підготовка основи:


Поверхня з якої належить працювати повинна бути твердою, сухою, очищеною від пилу, забруднень, елементів, що відшаровуються, і стійкою. Мінімальна температура основи і в приміщенні при проведенні робіт +5 ° С. Поверхні здатні поглинати водяні пари і слабовбираючі потрібно обробити ґрунтовкою.


Приготування суміші:


Для приготування суміші необхідно мати ємність з водою, а також потрібно правильно розрахувати пропорції сухої шпаклівки та води на 25 кг 4,25-5,25л. Суху штукатурку повільно висипати в бункер і розмішати, до отримання однорідної маси. Витрачається суміш 1,4 кг/м² на 1 мм суцільного шару.


Спосіб застосування:


Готовий розчин за допомогою пістолета або іншого інструменту наносять на поверхню зліва направо, формуючи захватки шириною 70 см, кожну наступну захватку наносити з перекриттям попередньої в 5-10 см. Вирівнювання поверхні слід проводити використовуючи H-правило. Суміш схоплюється через 90-120 хвилин, після чого можна починати вирівнювати поверхню металевою трапецієподібною рейкою або широким металевим шпателем, зрізуючи надлишки та заповнюючи поглиблення. Для установки маячкових профілів необхідно нанести ліплення розчину на поверхню основи через 30 см і втиснути маячкові профілі, вирівнявши їх в одній площині, профілю повинні мати крок на 20 см менше за довгі правила. Для встановлення захисних кутових профілів необхідно нанести ліплення розчину на внутрішній бік кутових профілів з кроком 30 см. Профілі встановити в кутах в одній площині з маячковими профілями. Для швидкого висихання Pro Puts-G50 необхідно забезпечити хорошу вентиляцію приміщення.

Характеристики
Производитель Plast
Вес 25 кг
Состояние материала сухая смесь
Способ нанесения машинный
Расход 1,4 кг/м² на 1 мм сплошного слоя

  • Цена:

    115.00 грн.


Характеристики

  • Наличие: Есть в наличии
  • Производитель: Plast
  • Вес : 25 кг
  • Состояние материала : сухая смесь
  • Способ нанесения : машинный
  • Расход : 1,4 кг/м² на 1 мм сплошного слояНе нашли что искали?Мы перезвоним Вам в течении 60 секунд и поможем с выбором!

+

Заполните поля и мы свяжется с Вами