Суміш для кладки піно- та газоблоку IZO-PLAST, 25 кг (зима)

Артикул: 1185


Суміш для кладки піно та газоблоку IZO-PLAST – це суміш використовується для кладки зовнішніх та внутрішніх стін з точних за розміром теплоізоляційних бетонів (газо-, пінобетон) або силікатних блоків.


Суміш для кладки піно та газоблоку IZO-PLAST складається з високоякісного портландцементу, мінеральних заповнювачів та функціональних добавок. IZO-PLAST пластична, водостійка, морозостійка, економить час на будмайданчику, зручна у застосуванні, екологічно безпечна.


Поверхня з якої відбуватимуться роботи повинна бути рівною та очищеною від пилу, бруду, жиру, каміння тощо. Якщо основа не рівна, то її необхідно вирівняти штукатурною сумішшю. Сильно поглинаючу поверхню перед початком роботи необхідно обробити глибокопроникаючою емульсією, а слабовбираючу грунтуючою емульсією і витримати до 5 годин.


Приготування суміші:


Для приготування суміші необхідно мати ємність із теплою водою, а також потрібно правильно розрахувати пропорції сухої суміші та води, на 1 кг сухої суміші 0,24-0,28 л води. IZO-PLAST повільно висипається в ємність з водою і одночасно розмішується вручну, або спеціальними приладами до отримання однорідної маси. Після 5 хвилин перемішати суміш повторно і потім можна використовувати суміш за призначенням протягом 2-х годин. Витрачається суміш 1,3 кг/м² на 1 мм суцільного шару.


Спосіб застосування:


Готову масу наносять на поверхню за допомогою кельми або сталевого шпателя та розрівнюється зубчастим шпателем. Товщина шва має бути до 5 мм. Блоки встановлюються на основу з розчином і коригуються протягом 5 хвилин за допомогою гумового молотка. Час твердіння розчину залежить від основи та температури повітря і становить добу.

Характеристики
Производитель Plast
Вес 25 кг
Температура от +5°С до +25°С
Способ нанесения ручной
Расход 1,3 кг/м² на 1 мм сплошного слоя
Состав портландцемент с минеральными заполнителями и функциональными добавками

  • Цена:

    150.00 грн.


Характеристики

  • Наличие: Есть в наличии
  • Производитель: Plast
  • Вес : 25 кг
  • Температура: от +5°С до +25°С
  • Способ нанесения : ручной
  • Расход : 1,3 кг/м² на 1 мм сплошного слоя
  • Состав: портландцемент с минеральными заполнителями и функциональными добавкамиНе нашли что искали?Мы перезвоним Вам в течении 60 секунд и поможем с выбором!

+

Заполните поля и мы свяжется с Вами