Цементна стяжка Nivelir-150, 25кг

Артикул: 1189


Стяжка цементна Nivelir-150 - застосовується для укладання та ремонту підлог всередині та зовні приміщень.


Стяжка цементна Nivelir-150 виготовлена ​​з на основі суміші цементу з мінеральними заповнювачами та полімерними добавками. Цементна стяжка Nivelir-150 швидкотвердіюча, стійка до утворення тріщин, стійка до помірних механічних дій, водостійка, морозостійка, має можливість укладання під ухилом, екологічно безпечна.


Підготовка основи:


Поверхня з якої належить працювати повинна бути твердою, сухою, очищеною від пилу, забруднень, елементів, що відшаровуються, і стійкою. Мінімальна температура основи і в приміщенні при проведенні робіт +5 ° С. Поверхні здатні поглинати водяні пари і слабовбираючі потрібно обробити ґрунтовкою.


Приготування суміші:


Для приготування суміші необхідно мати ємність з холодною водою, а також правильно розрахувати пропорції сухої шпаклівки і води, на 1 кг сухої суміші 0,11-0,14 л води. Суху стяжку повільно висипати в ємність з водою і одночасно розмішується вручну, або спеціальним інструментом до отримання однорідної маси. Розчин необхідно використовувати протягом 120 хвилин. Витрачається розчин близько 1,9 кг/м² на 1 мм товщини.


Спосіб застосування:


Готовий розчин виливається на необхідну поверхню і розрівнюється за допомогою рейки-правила. Останні вирівнювання роблять за допомогою металевої терки. Через добу після нанесення розчину можна здійснювати пересування на підставі, повна готовність підлоги до експлуатації можлива через 3 дні.

Характеристики
Производитель Plast
Вес 25 кг
Состояние материала сухая смесь
Способ нанесения ручной
Расход 1,9 кг/м² на 1 мм

  • Цена:

    95.00 грн.


Характеристики

  • Наличие: Есть в наличии
  • Производитель: Plast
  • Вес : 25 кг
  • Состояние материала : сухая смесь
  • Способ нанесения : ручной
  • Расход : 1,9 кг/м² на 1 ммНе нашли что искали?Мы перезвоним Вам в течении 60 секунд и поможем с выбором!

+

Заполните поля и мы свяжется с Вами